מפגש בתחנת הדלק סונול, למרגלות כפר אדומים בשעה 7:30.
נתחיל בירידה לכיוון נבי מוסא ובקעת הורקניה, נכנס לשטח ליד ביר אל ע'זלה, וואדי אל חמימה, ננוע במעלה הציר לתצפית על כל האזור. נוף עוצר נשימה ויישובים רואים רק ממרחק רב, נגיע למעלה ת'מילה שעולה מערוצו של נחל גרופן. נמשיך בציר אל חג'ר שמגיע עד לקרן אל חג'ר. נמשיך בדרך ללשון השטן מעלה תלול מאוד שבסופו כיפה.
נמשיך בציר אל-מוסיה, המטפס לרכסים: זעתרה, והרודיון. נעצור לתצפית על כל האזור הנוף והיישובים, נגלוש לנחל דרגה, ונטפס במעלה דרגה לדרך רומית. נמשיך לעבר דרך וואדי אל קוף לניצב זוהר. נעצור לארוחת צהרים ותצפית מרהיבה על המערות שבהן חיים אנשים בתנאים קשים עד היום. נמשיך לעבר מעלה רחבעם נסיים את הטיול ליד היישוב נוקדים.
הטיול מוגבל ל-8 רכבים המקדים להזמין זוכה
הטיול כולל כיסוי ביטוחי לפעילות
הציוד לטיול: מצלמה, שמשיה, מחצלת, מצופים לילדים, בגד-ים, מגבות, קרם הגנה, כובע (להיות חכם בשמש), נעלי הליכה, מזון לכל היום, שתיה כ-5 ליטר לאדם ליום, מגבה לרכב, מפתח גלגלים תואם וגלגל רזרבי.
 
מחיר הטיול: 370 ש"ח לרכב צור קשר 

תנאים להשתתפות בטיול:
תשלום מראש באמצעות כרטיס אשראי או בתיאום עם איתן
רשיון נהיגה בתוקף, רשיון רכב בתוקף, ביטוח חובה בתוקף
יש להקפיד על חוקי התעבורה של מדינת ישראל
יש להשמע להוראות המדריך

דמי ביטול טיול בארץ:
עד יומיים לפני הטיול 25% ממחיר הטיול
מיומיים ועד יום הטיול 50% ממחיר הטיול
הטיול מותנה במספר מינמום של 8 רכבים
נסיעה בשטח עלולה לגרום לפגיעות ברכב או שריטות' כמו כן המרכב תחתון עלול להנזק במהלך הטיול יכול להיות שאחד הרכבים יזדקק לחילוץ ועזרה במעברים קשים רכב שיתקע במהלך הטיול יוצא מהשטח לכביש הקרוב בעזרת המדריך והקבוצה במידה ולא ניתן לחץ את הרכב מהשטח יוזמן גרר ועלות הגיררה תחול על המטייל טיולי איתן אינה אחראית לנזקים או תקלות הנגרמות לרכבים במהלך הטיול בהתאם להחלטת המדריך יתכנו שינויים במהלך הטיול בשל אילוצי השטח או הקבוצה

מסע אתגרי לאלקוף עבירות בינונית-קשה, נהגים מנוסים בלבד, רכבים בעלי הילוך כח רצוי נעילה אחת לפחות
מייל: eitana2star@gmail.com טלפון: 052-8799333