מסלול 7 טיול ג'יפים - משדה בוקר לערבה דרך המרזבה

ניפגש בחניון הרואה, נרד בציר המוביל לנחל צין בצמוד למדרשת שדה בוקר עד המעיין בעין עקב, נחנה את הרכבים ונצא לצעידה קצרה לעבר המעיין, נתרענן במימיו הקרים של מעיין עין עקב.
משם נצא לכיוון גשר הרכבת הגדול (יש אומרים שזהו הגשר הגדול במזה"ת) נמשיך לנחל זרחן, עין אום-תינה וגב זרחן, בסוף יום זה נישן בחניון לילה בנחל חווה.
היום השני מתחיל בבוקר מרגיע במדבר, ארוחת בוקר בשטח, התארגנות ויציאה לדרך.
נסע בנחל צינים עד למפגשו עם נחל חווה, נמשיך בנחל חווה עד דרב אל סולטן, נמשיך בנחל המרזבה, נרד את המדרגה המדוברת שבנחל עד למפגש עם נחל נקרות. נסע בנחל נקרות עד לכביש הערבה.
במידה וישאר זמן ולפי רצון המטיילים נבקר בחוות התנינים קרוקולוקו.


למסלול נדרש הילוך כוח

הטיול מוגבל ל-8 רכבים המקדים להזמין זוכה
הטיול כולל כיסוי ביטוחי לפעילות
הציוד לטיול: מצלמה, שמשיה, מחצלת, מצופים לילדים, בגד-ים, מגבות, קרם הגנה, כובע (להיות חכם בשמש), נעלי הליכה, מזון לכל היום, שתיה כ-5 ליטר לאדם ליום, מגבה לרכב, מפתח גלגלים תואם וגלגל רזרבי.

מחיר הטיול: 350 ש"ח לרכב

תנאים להשתתפות בטיול:
תשלום מראש באמצעות כרטיס אשראי או בתיאום עם איתן
רשיון נהיגה בתוקף, רשיון רכב בתוקף, ביטוח חובה בתוקף
יש להקפיד על חוקי התעבורה של מדינת ישראל
יש להשמע להוראות המדריך

דמי ביטול טיול בארץ:
עד יומיים לפני הטיול 25% ממחיר הטיול
מיומיים ועד יום הטיול 50% ממחיר הטיול
הטיול מותנה במספר מינמום של 8 רכבים

נסיעה בשטח עלולה לגרום לפגיעות ברכב או שריטות' כמו כן המרכב תחתון עלול להנזק במהלך הטיול יכול להיות שאחד הרכבים יזדקק לחילוץ ועזרה במעברים קשים רכב שיתקע במהלך הטיול יוצא מהשטח לכביש הקרוב בעזרת המדריך והקבוצה במידה ולא ניתן לחץ את הרכב מהשטח יוזמן גרר ועלות תחול על המטייל טיולי איתן אינה אחראית לנזקים או תקלות הנגרמות לרכבים במהלך הטיול בהתאם להחלטת המדריך יתכנו שינויים במהלך הטיול בשל אילוצי השטח או הקבוצה לרישום לחץ כאן